Wtorek, 22 sierpnia 2017 r.
RSS
www.bip.gov.pl
Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie
Normalna czcionka Powiekszona czcionka Największa czcionka
aaa
Sąd Okręgowy Warszawa-Praga - Struktura Organizacyjna-Sędziowie i refendarze
 

Lista sędziów Sądu Okręgowego Warszawa-Praga w Warszawie

Sędziowie
Sądu Okręgowego Warszawa-Praga w Warszawie

Wydział     
Zuzanna Adamczyk IX Wydział Wizytacyjny
Małgorzata Balcerak-Tkacz IV Wydział Cywilny Odwoławczy
Małgorzata Bańkowska VI Wydział Karny Odwoławczy
Adam Bednarczyk Wiceprezes Sądu Okręgowego Warszawa-Praga w Warszawie ds. karnych
Sławomir Bielecki V Wydział Karny
Beata Błaszczyk IX Wydział Wizytacyjny
Michał Chojnowski VI Wydział Karny Odwoławczy
Włodzimierz Czechowicz IX Wydział Wizytacyjny
Celina Czerwińska VIII Wydział Penitencjarny
Marek Dobrasiewicz V Wydział Karny
Błażej Domagała III Wydział Cywilny
Małgorzata Dubinowicz-Motyk II Wydział Cywilny
Przemysław Filipkowski V Wydział Karny
Renata Gąsior VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Piotr Gocławski V Wydział Karny
Marcin Graczyk VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Konrad Gradek III Wydział Cywilny
Agnieszka Gradowska-Okrój I Wydział Cywilny
Marek Grodzki I Wydział Cywilny
Ewa Harasimiuk IX Wydział Wizytacyjny
Paweł Iwaniuk Prezes Sądu Okręgowego Warszawa-Praga
w Warszawie
Mariusz Jabłoński Wiceprezes Sądu Okręgowego Warszawa-Praga w Warszawie ds. cywilnych
Katarzyna Jakubowska-Pogorzelska II Wydział Cywilny
Beata Janiszewska IV Wydział Cywilny Odwoławczy
Piotr Janiszewski V Wydział Karny
Beata Janusz VIII Wydział Penitencjarny
Małgorzata Jarząbek VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Anita Jarząbek-Bocian VI Wydział Karny Odwoławczy
Anna Kalbarczyk IX Wydział Wizytacyjny
Małgorzata Kamykowska III Wydział Cywilny
Małgorzata Karwowska VI Wydział Karny Odwoławczy
Marcin Kołakowski I Wydział Cywilny
Joanna Kornatka II Wydział Cywilny
Anna Kozłowska-Czabańska VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Kinga Kubuj I Wydział Cywilny
Ewa Kukiełka-Próchnicka II Wydział Cywilny
Danuta Malec VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Tomasz Malinowski VIII Wydział Penitencjarny
Jacek Matusik VI Wydział Karny Odwoławczy
Aleksandra Mazurek VI Wydział Karny Odwoławczy
Sebastian Mazurkiewicz VI Wydział Karny Odwoławczy
Dorota Michalska III Wydział Cywilny
Małgorzata Młodawska-Piaseczna V Wydział Karny
Joanna Mrozek I Wydział Cywilny
Piotr Niezgodzki IV Wydział Cywilny Odwoławczy
Eliza Nowicka-Skowrońska I Wydział Cywilny
Radosław Olszewski III Wydział Cywilny
Anna Pawłowska-Patro I Wydział Cywilny
Remigiusz Pawłowski VIII Wydział Penitencjarny
Natalia Piasta-Serafin IV Wydział Cywilny Odwoławczy
Barbara Piwnik V Wydział Karny
Cezary Puławski V Wydział Karny
Adam Radziszewski V Wydział Karny
Piotr Rempoła II Wydział Cywilny
Monika Rosłan-Karasińska VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Małgorzata Sachajczuk-Puławska I Wydział Cywilny
Katarzyna Sałaj-Alechno II Wydział Cywilny
Maciej Schulz VI Wydział Karny Odwoławczy
Agnieszka Stachurska VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Zenon Stankiewicz VI Wydział Karny Odwoławczy
Wojciech Szcząska IV Wydział Cywilny Odwoławczy
Zbigniew Szczuka VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Anna Szymańska-Grodzka IX Wydział Wizytacyjny
Hanna Tichy VIII Wydział Penitencjarny
Małgorzata Truskolaska-Żuczek IV Wydział Cywilny Odwoławczy
Ludmiła Tułaczko VI Wydział Karny Odwoławczy
Beata Tymoszów VI Wydział Karny Odwoławczy
Małgorzata Wasylczuk V Wydział Karny
Hanna Wawrzyniak II Wydział Cywilny
Paulina Wawrzynkiewicz IV Wydział Cywilny Odwoławczy
Aleksandra Westra III Wydział Cywilny
Elżbieta Wiatrzyk-Wojciechowska III Wydział Cywilny
Katarzyna Wilczyńska I Wydział Cywilny
Agnieszka Wilk V Wydział Karny
Beata Wilkołek VIII Wydział Penitencjarny
Magdalena Władzińska IV Wydział Cywilny Odwoławczy
Agnieszka Wojciechowska-Langda VI Wydział Karny Odwoławczy
Marek Wojnar VI Wydział Karny Odwoławczy
Bogdan Wolski II Wydział Cywilny
Anna Wrembel-Woźniak IV Wydział Cywilny Odwoławczy
Iwona Wróblewska-Pokora IV Wydział Cywilny Odwoławczy
Joanna Zaremba V Wydział Karny
Anna Zawadka VI Wydział Karny Odwoławczy
Beata Ziółkowska V Wydział Karny

Refendarze
w Sądzie Okręgowym Warszawa-Praga w Warszawie

Wydział
Agnieszka Korzeniewska I, II, III Wydział Cywilny

wykaz sędziów SOWP delegowanych do Sądu Apelacyjnego w Warszawie oraz Ministerstwa Sprawiedliwości>>>pdf

wykaz sędziów SOWP delegowanych do orzekania w Sądzie Apelacyjnym w Warszawie>>>

wykaz sędziów delegowanych do orzekania w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Warszawie>>>ikona pdf

wykaz sędziów SR delegowanych do SOWP >>>

wykaz sędziów SR delegowanych do SOWP VI Wydział Karny Owoławczy>>>

wykaz sędziów SR delegowanych do SOWP na czas nieokreślony>>>



« Powrót do poprzedniej strony
Zobacz metryczkę Pokaż metryczkę tego dokumentu        Wersja do druku
Dokument:
Wytworzony przez: Marzena Okoniewska-Sobczyk
Wprowadzony przez: Marzena Okoniewska-Sobczyk
Aktualizowany przez: Wojciech Burczyński
Data wytworzenia: 10.10.2012
Data wprowadzenia: 10.10.2012
Data aktualizacji: 11.08.2017
Dokument wyświetlony razy: 23 681
Dokument aktualizowany razy: 61
Wersje archiwalne tej strony
Ukryj metryczkę tego dokumentu Wersja do druku