Niedziela, 19 listopada 2017 r.
RSS
www.bip.gov.pl
Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie
Normalna czcionka Powiekszona czcionka Największa czcionka
aaa
Sąd Okręgowy Warszawa-Praga - Struktura Organizacyjna-Sędziowie i refendarze
 

Lista sędziów Sądu Okręgowego Warszawa-Praga w Warszawie

Sędziowie
Sądu Okręgowego Warszawa-Praga w Warszawie

Wydział     
Zuzanna Adamczyk IX Wydział Wizytacyjny
Małgorzata Balcerak-Tkacz IV Wydział Cywilny Odwoławczy
Małgorzata Bańkowska VI Wydział Karny Odwoławczy
Adam Bednarczyk VI Wydział Karny Odwoławczy
Sławomir Bielecki V Wydział Karny
Beata Błaszczyk IX Wydział Wizytacyjny
Michał Chojnowski VI Wydział Karny Odwoławczy
Włodzimierz Czechowicz IX Wydział Wizytacyjny
Celina Czerwińska VIII Wydział Penitencjarny
Marek Dobrasiewicz V Wydział Karny
Błażej Domagała III Wydział Cywilny
Małgorzata Dubinowicz-Motyk II Wydział Cywilny
Przemysław Filipkowski V Wydział Karny
Renata Gąsior VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Piotr Gocławski V Wydział Karny
Marcin Graczyk VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Konrad Gradek III Wydział Cywilny
Agnieszka Gradowska-Okrój I Wydział Cywilny
Marek Grodzki I Wydział Cywilny
Ewa Harasimiuk IX Wydział Wizytacyjny
Paweł Iwaniuk Prezes Sądu Okręgowego Warszawa-Praga
w Warszawie
Mariusz Jabłoński Wiceprezes Sądu Okręgowego Warszawa-Praga w Warszawie ds. cywilnych
Katarzyna Jakubowska-Pogorzelska II Wydział Cywilny
Beata Janiszewska IV Wydział Cywilny Odwoławczy
Piotr Janiszewski V Wydział Karny
Beata Janusz VIII Wydział Penitencjarny
Małgorzata Jarząbek VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Anita Jarząbek-Bocian VI Wydział Karny Odwoławczy
Anna Kalbarczyk IX Wydział Wizytacyjny
Małgorzata Kamykowska III Wydział Cywilny
Małgorzata Karwowska VI Wydział Karny Odwoławczy
Marcin Kołakowski I Wydział Cywilny
Joanna Kornatka II Wydział Cywilny
Anna Kozłowska-Czabańska VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Kinga Kubuj I Wydział Cywilny
Ewa Kukiełka-Próchnicka II Wydział Cywilny
Jacek Łabuda Wiceprezes Sądu Okręgowego Warszawa-Praga w Warszawie ds. karnych
Danuta Malec VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Tomasz Malinowski VIII Wydział Penitencjarny
Jacek Matusik VI Wydział Karny Odwoławczy
Aleksandra Mazurek VI Wydział Karny Odwoławczy
Sebastian Mazurkiewicz VI Wydział Karny Odwoławczy
Dorota Michalska VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Małgorzata Młodawska-Piaseczna V Wydział Karny
Joanna Mrozek IV Wydział Cywilny Odwoławczy
Piotr Niezgodzki IV Wydział Cywilny Odwoławczy
Eliza Nowicka-Skowrońska I Wydział Cywilny
Radosław Olszewski III Wydział Cywilny
Anna Pawłowska-Patro I Wydział Cywilny
Remigiusz Pawłowski VIII Wydział Penitencjarny
Natalia Piasta-Serafin IV Wydział Cywilny Odwoławczy
Barbara Piwnik V Wydział Karny
Cezary Puławski V Wydział Karny
Adam Radziszewski V Wydział Karny
Piotr Rempoła II Wydział Cywilny
Monika Rosłan-Karasińska VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Małgorzata Sachajczuk-Puławska I Wydział Cywilny
Katarzyna Sałaj-Alechno II Wydział Cywilny
Maciej Schulz VI Wydział Karny Odwoławczy
Agnieszka Stachurska VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Zenon Stankiewicz VI Wydział Karny Odwoławczy
Wojciech Szcząska IV Wydział Cywilny Odwoławczy
Zbigniew Szczuka VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Anna Szymańska-Grodzka IX Wydział Wizytacyjny
Hanna Tichy VIII Wydział Penitencjarny
Małgorzata Truskolaska-Żuczek IV Wydział Cywilny Odwoławczy
Ludmiła Tułaczko VI Wydział Karny Odwoławczy
Beata Tymoszów VI Wydział Karny Odwoławczy
Małgorzata Wasylczuk V Wydział Karny
Hanna Wawrzyniak II Wydział Cywilny
Paulina Wawrzynkiewicz IV Wydział Cywilny Odwoławczy
Aleksandra Westra III Wydział Cywilny
Elżbieta Wiatrzyk-Wojciechowska III Wydział Cywilny
Katarzyna Wilczyńska II Wydział Cywilny
Agnieszka Wilk V Wydział Karny
Beata Wilkołek VIII Wydział Penitencjarny
Magdalena Władzińska IV Wydział Cywilny Odwoławczy
Agnieszka Wojciechowska-Langda VI Wydział Karny Odwoławczy
Marek Wojnar VI Wydział Karny Odwoławczy
Bogdan Wolski II Wydział Cywilny
Anna Wrembel-Woźniak IV Wydział Cywilny Odwoławczy
Iwona Wróblewska-Pokora IV Wydział Cywilny Odwoławczy
Joanna Zaremba V Wydział Karny
Anna Zawadka VI Wydział Karny Odwoławczy
Beata Ziółkowska V Wydział Karny

Refendarze
w Sądzie Okręgowym Warszawa-Praga w Warszawie

Wydział
Agnieszka Korzeniewska I, II, III Wydział Cywilny

wykaz sędziów SOWP delegowanych do Sądu Apelacyjnego w Warszawie oraz Ministerstwa Sprawiedliwości>>>pdf

wykaz sędziów SOWP delegowanych do orzekania w Sądzie Apelacyjnym w Warszawie>>>

wykaz sędziów delegowanych do orzekania w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Warszawie>>>ikona pdf

wykaz sędziów SR delegowanych do SOWP >>>

wykaz sędziów SR delegowanych do SOWP VI Wydział Karny Owoławczy>>>

wykaz sędziów SR delegowanych do SOWP na czas nieokreślony>>>

wykaz sędziów SR delegowanych do SOWP na czas określony>>> ikona pdf



« Powrót do poprzedniej strony
Zobacz metryczkę Pokaż metryczkę tego dokumentu        Wersja do druku
Dokument:
Wytworzony przez: Marzena Okoniewska-Sobczyk
Wprowadzony przez: Marzena Okoniewska-Sobczyk
Aktualizowany przez: Joanna Adamowicz
Data wytworzenia: 10.10.2012
Data wprowadzenia: 10.10.2012
Data aktualizacji: 06.11.2017
Dokument wyświetlony razy: 25 795
Dokument aktualizowany razy: 75
Wersje archiwalne tej strony
Ukryj metryczkę tego dokumentu Wersja do druku