Współpraca z Krajowym Rejestrem Długów
5 września br. została podpisana umowa o współpracy Sądu Okręgowego Warszawa-Praga w Warszawie i Krajowego Rejestru Długów, dzięki której możliwe będzie umieszczenie w KRD informacji o dłużnikach Sądu. Jest to sprawdzona i skuteczna metoda pozwalająca odzyskać nieuregulowane należności.
Zawarcie umowy wpisuje się w strategiczny cel Sądu jakim jest zagwarantowanie, w możliwie największym stopniu, ściągalności należności Skarbu Państwa, m.in. poprzez
stosowanie wobec uchylających się dłużników wszelkich, prawem dostępnych, form działania.
Zawarcie umowy wpisuje się w strategiczny cel Sądu jakim jest zagwarantowanie, w możliwie największym stopniu, ściągalności należności Skarbu Państwa, m.in. poprzez
stosowanie wobec uchylających się dłużników wszelkich, prawem dostępnych, form działania.