Kontakt

Sąd Okręgowy Warszawa - Praga
w Warszawie
ul. Poligonowa 3
04-051 Warszawa

tel. (+48) 22 417 72 72

kontakt@warszawapraga.so.gov.pl

NIP: 527-24-63-389
REGON: 140039870

Biuro Obsługi Interesantów:
informacja telefoniczna tel. 22 417 72 72
Czytelnia Akt tel. 22 417 73 73
Biuro Podawcze tel. 22 417 72 00
Sekretariat Rzecznika Prasowego tel. 22 417 74 74

Bieżąca informacja o sprawach przez internet

- Portal Informacyjny:

oferta pracy na stanowisku woźny sądowy

Data przyjmowania zgłoszeń: 2014-04-16
Status konkursu: Rozstrzygnięty

NA STANOWISKO WOŹNEGO SĄDOWEGO
W I WYDZIALE CYWILNYM
SĄDU OKRĘGOWEGO WARSZAWA – PRAGA
W WARSZAWIE ZOSTAŁ WYŁONIONY KANDYDAT W OSOBIE:

• Pani Magdaleny Sobolewskiej

Warszawa, dnia 6 maja 2014 r.

Lista osób zakwalifikowanych
do rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko inni pracownicy sądu
woźny sądowy (obsługa), która odbędzie się
w dniu 30 kwietnia 2014 roku w sali 376 godz. 900
w gmachu Sądu Okręgowego Warszawa - Praga w Warszawie
przy al. Solidarności 127 w Warszawie

1. Martyna Eychler
2. Elżbieta Koziara
3. Iwona Niewęgłowska
4. Magdalena Sobolewska
5. Teresa Szkiela

sporządziła: Agnieszka Kozera

Warszawa, dnia 25 kwietnia 2014 roku

Warszawa, dnia 8 kwietnia 2014 roku

Dyrektor Sądu Okręgowego Warszawa - Praga w Warszawie,
poszukuje kandydatów
do świadczenia pracy na rzecz
Sądu Okręgowego Warszawa – Praga w Warszawie

1. Na stanowisko: woźny sądowy - w pełnym wymiarze czasu pracy

• liczba wolnych etatów:1

2. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku woźnego sądowego:
• rozsyłanie i ewidencjonowanie korespondencji i akt w programie komputerowym,
• zapewnianie/dostarczanie materiałów biurowych na potrzeby Wydziału/Oddziału,
• wprowadzanie danych do programu SAWA,
• przygotowywanie korespondencji wychodzącej:
a. wydruk książki biura podawczego,
b. przekazanie korespondencji na Biuro Podawcze
•trwałe łączenia kart w aktach/przygotowywanie akt (stemplowanie akt), zakładanie kolejnego tomu akt, proste prace biurowe(skanowanie, faxowanie, bindowanie, kserowanie),
• przygotowywanie korespondencji/akt do archiwum,
• roznoszenie korespondencji wewnętrznej jednostki.

3. Wymagania konieczne na stanowisku woźnego sądowego:
• wykształcenie minimum średnie,
• komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
• umiejętność organizowania pracy na danym stanowisku,
• podstawowa znajomość obsługi komputera,
• niekaralność za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe*,
• nie może być prowadzone przeciwko kandydatowi postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe*,
• stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku.

4. Wymagania preferowane:
• znajomość metod i technik pracy biurowej,
• samodzielność, kreatywność, systematyczność, dokładność, komunikatywność, praca w zespole.

5. Oferujemy:
• pracę w przyjaznym zespole,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• możliwość korzystania z wachlarza świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
• wynagrodzenie adekwatne do efektywności i jakości wykonywanej pracy,
• możliwość samorealizacji przy wykonywaniu nowych zadań.

Osoby zainteresowane proszone są o złożenie CV i stosownych oświadczeń w okresie od dnia 10 kwietnia 2014r. do 16 kwietnia 2014 r. do Oddziału Kadr Sądu Okręgowego Warszawa – Praga w Warszawie, Al. Solidarności 127, 00-898 Warszawa, III piętro, korytarz M, pokój nr 386 bądź przesłanie drogą elektroniczną na adres: kadry@warszawapraga.so.gov.pl

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną tylko wybranych kandydatów.

Do udziału w konkursie zapraszamy osoby niepełnosprawne. W budynku istnieją bariery architektoniczne. Wskaźnik zatrudnienia niepełnosprawnych w tutejszej jednostce w I kwartale 2014 roku nie osiągnął poziomu 6%.

Szczegółowe informacje udzielane są pod nr telefonu 22 440–80-07 lub 22 440-31-05.

* druki oświadczeń dostępne są na stronie internetowej sądu www.warszawapraga.so.gov.pl w zakładce oferty pracy/wymagane dokumenty

Powiadom znajomego