W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Sąd Okręgowy Warszawa - Praga
w Warszawie
ul. Poligonowa 3
04-051 Warszawa

tel.: (+48) 22 417-72-72

e-mail: 
kontakt@warszawapraga.so.gov.pl

NIP: 527-24-63-389
REGON: 140039870

Biuro Obsługi Interesantów:
informacja telefoniczna tel.22 417-72-72
Czytelnia Akt tel.22 417-73-73
Biuro Podawcze tel.22 417-72-00
Sekretariat Rzecznika Prasowego tel.22 417-74-74

Bieżąca informacja o sprawach przez internet

- Portal Informacyjny:

https://portal.waw.sa.gov.pl/#/login


Sędziowie i referendarze

Sędziowie Sądu Okręgowego Warszawa-Praga w Warszawie:


I WYDZIAŁ CYWILNY

Agnieszka Gradowska-Okrój
Marek Grodzki
Ewa Harasimiuk
Kinga Kubuj
Piotr Mroczek
Eliza Nowicka-Skowrońska
Anna Pawłowska-Patro
Katarzyna Wilczyńska


II WYDZIAŁ CYWILNY

Małgorzata Dubinowicz-Motyk
Sebastian Krawczyk
Emil Lewandowski
Mariusz Metera
Kamila Paluszkiewicz-Brolska
Piotr Rempoła
Katarzyna Sałaj-Alechno
Hanna Wawrzyniak


III WYDZIAŁ CYWILNY

Błażej Domagała
Konrad Gradek
Rafał Jasiński
Małgorzata Kamykowska
Karol Kopcewicz
Anna Nisiobędzka
Radosław Olszewski

SĘDZIOWIE DELEGOWANI:

Bartosz Grajek - sędzia Sądu Rejonowego dla Warszawy Pragi – Północ w Warszawie delegowany na podstawie art. 77§1pkt. 1 ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. Prawo o ustroju sądów powszechnych do Sądu Okręgowego Warszawa-Praga w Warszawie
Agnieszka Perehubka - sędzia Sądu Rejonowego dla Warszawy Pragi – Południe w Warszawie delegowana na podstawie art. 77§1pkt. 1 ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. Prawo o ustroju sądów powszechnych do Sądu Okręgowego Warszawa-Praga w Warszawie
Aleksandra Westra - delegowana na podstawie art. 77§1pkt. 4 ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. Prawo o ustroju sądów powszechnych do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego


IV WYDZIAŁ CYWILNY ODWOŁAWCZY

Beata Błaszczyk
Katarzyna Ilczuk-Wojtkowska
Mariusz Jabłoński
Adam Jaworski
Ewa Kukiełka-Próchnicka
Michał Marcysiak
Piotr Niezgodzki
Natalia Piasta-Serafin
Iwona Podsiadła
Wojciech Szcząska
Małgorzata Truskolaska-Żuczek
Paulina Wawrzynkiewicz
Magdalena Władzińska
Anna Wrembel-Woźniak
Iwona Wróblewska-Pokora
Julita Wyrębiak-Romero

SĘDZIOWIE DELEGOWANI

Paweł Karlikowski - sędzia Sądu Rejonowego dla Warszawy Pragi – Północ w Warszawie delegowany na podstawie art. 77§1pkt. 1 ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. Prawo o ustroju sądów powszechnych do Sądu Okręgowego Warszawa-Praga w Warszawie
Artur Redzimski - sędzia Sądu Rejonowego dla Warszawy Pragi – Północ w Warszawie delegowany na podstawie art. 77§1pkt. 1 ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. Prawo o ustroju sądów powszechnych do Sądu Okręgowego Warszawa-Praga w Warszawie


V WYDZIAŁ KARNY

Sławomir Bielecki
Agnieszka Brygidyr-Dorosz
Marek Dobrasiewicz
Piotr Gocławski
Ewa Grabowska
Piotr Janiszewski
Tomasz Kosiński
Małgorzata Młodawska-Piaseczna
Barbara Piwnik
Cezary Puławski
Adam Radziszewski
Małgorzata Wasylczuk
Agnieszka Wilk
Joanna Zaremba
Beata Ziółkowska

SĘDZIOWIE DELEGOWANI:

Monika Podgórska-Sułecka - delegowana na podstawie art. 77§1pkt. 2 ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. Prawo o ustroju sądów powszechnych do wykonywania czynności administracyjnych w Ministerstwie Sprawiedliwości
Katarzyna Religa - sędzia Sądu Rejonowego dla Warszawy Pragi – Północ w Warszawie delegowana na podstawie art. 77§1pkt.1 ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. Prawo o ustroju sądów powszechnych do Sądu Okręgowego Warszawa-Praga w Warszawie


VI WYDZIAŁ KARNY ODWOŁAWCZY

Adam Bednarczyk
Michał Bukiewicz
Michał Chojnowski
Justyna Dołhy
Anita Jarząbek-Bocian
Izabela Kościarz-Depta
Jacek Matusik
Aleksandra Mazurek
Sebastian Mazurkiewicz
Zenon Stankiewicz
Ludmiła Tułaczko
Beata Tymoszów
Agnieszka Wojciechowska-Langda
Anna Zawadka

SĘDZIOWIE DELEGOWANI:

Izabela Kościarz-Depta - sędzia Sądu Rejonowego dla Warszawy Pragi – Północ w Warszawie delegowana na podstawie art. 77§1pkt. 1 ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. Prawo o ustroju sądów powszechnych do Sądu Okręgowego Warszawa-Praga w Warszawie
Tomasz Morycz - sędzia Sądu Rejonowego w Nowym Dworze Mazowieckim delegowany na podstawie art. 77§1pkt. 1 ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. Prawo o ustroju sądów powszechnych do Sądu Okręgowego Warszawa-Praga w Warszawie
Katarzyna Naszczyńska - delegowana na podstawie art. 77§1pkt. 2 ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. Prawo o ustroju sądów powszechnych do wykonywania czynności administracyjnych w Ministerstwie Sprawiedliwości
Małgorzata Nowak-Januchta - sędzia Sądu Rejonowego dla Warszawy Pragi – Północ w Warszawie delegowana na podstawie art. 77§1pkt. 1 ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. Prawo o ustroju sądów powszechnych do Sądu Okręgowego Warszawa-Praga w Warszawie


VII WYDZIAŁ PRACY I UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH

Renata Gąsior
Małgorzata Jarząbek
Małgorzata Kosicka
Dorota Michalska
Monika Rosłan-Karasińska
Agnieszka Stachurska


VIII WYDZIAŁ PENITENCJARNY I NADZORU NAD WYKONYWANIEM ORZECZEŃ KARNYCH

Celina Czerwińska
Beata Janusz
Renata Kopacz
Jacek Łabuda
Tomasz Malinowski
Remigiusz Pawłowski

SĘDZIOWIE DELEGOWANI:

Agnieszka Czemiel-Wołoś - sędzia Sądu Rejonowego dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie delegowana na podstawie art. 77§1pkt. 1 ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. Prawo o ustroju sądów powszechnych do Sądu Okręgowego Warszawa-Praga w Warszawie
Tomasz Krajewski - sędzia Wojskowego Sądu Okręgowego w Warszawie delegowany na podstawie art. 26§1 i §3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. Prawo o ustroju sądów wojskowych do Sądu Okręgowego Warszawa-Praga w Warszawie, w wymiarze 2 sesji w miesiącu
Arkadiusz Kryska - sędzia Wojskowego Sądu Okręgowego w Warszawie delegowany na podstawie art. 26§1 i §3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. Prawo o ustroju sądów wojskowych do Sądu Okręgowego Warszawa-Praga w Warszawie, w wymiarze 2 sesji w miesiącu


IX WYDZIAŁ WIZYTACYJNY

Beata Błaszczyk
Włodzimierz Czechowicz (sędzia w stanie spoczynku)
Ewa Harasimiuk
Grażyna Szczęsna-Malowany (sędzia w stanie spoczynku)
Anna Szymańska-Grodzka
Paulina Wawrzynkiewicz
Katarzyna Wilczyńska


Referendarze w Sądzie Okręgowym Warszawa-Praga w Warszawie:

Monika Kapica - I - III Wydział Cywilny, IV Wydział Cywilny-Odwoławczy
Anna Kołodziej - I, II, III Wydział Cywilny
Magdalena Turkot-Dominiewska - I - III Wydział Cywilny, IV Wydział Cywilny-Odwoławczy



Informacja dot. sędziów Sądu Okręgowego Warszawa-Praga w Warszawie oraz referendarza sądowego zgodnie z art. 86b oraz 151b § 3 Ustawy z dnia 27 lipca 2001 Prawo o ustroju sądów powszechnych


 

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego