E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | I Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | I C 1318/2021 |
Data | 10.12.2024 10:30 |
Przewodniczący | Agnieszka Gradowska-Okrój |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, parter |
Sygnatura | VII U 1278/2023 |
Data | 10.12.2024 10:15 |
Przewodniczący | Małgorzata Jarząbek |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 299/2024 |
Data | 10.12.2024 10:10 |
Przewodniczący | Agnieszka Tulczyńska-Ożga |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | I Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | I C 3116/2023 |
Data | 10.12.2024 10:10 |
Przewodniczący | Rafał Zgliński |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II C 1290/2024 |
Data | 10.12.2024 10:00 |
Przewodniczący | Adam Jaworski |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | V Wydział Karny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | V K 56/2007 |
Data | 10.12.2024 10:00 |
Przewodniczący | Przemysław Filipkowski |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 797/2024 |
Data | 10.12.2024 10:00 |
Przewodniczący | Małgorzata Kamykowska |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | V Wydział Karny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, Parter |
Sygnatura | V K 240/2023 |
Data | 10.12.2024 10:00 |
Przewodniczący | Piotr Gocławski |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 117/2023 |
Data | 10.12.2024 10:00 |
Przewodniczący | Bartosz Grajek |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | V Wydział Karny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | V K 4/2024 |
Data | 10.12.2024 10:00 |
Przewodniczący | Małgorzata Wasylczuk |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | IV Wydział Cywilny Odwoławczy |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | IV Ca 781/2024 |
Data | 10.12.2024 09:50 |
Przewodniczący | Beata Błaszczyk |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II C 2272/2022 |
Data | 10.12.2024 09:45 |
Przewodniczący | Kamila Paluszkiewicz-Brolska |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | V Wydział Karny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | V K 160/2023 |
Data | 10.12.2024 09:30 |
Przewodniczący | Piotr Janiszewski |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 2354/2023 |
Data | 10.12.2024 09:30 |
Przewodniczący | Agnieszka Tulczyńska-Ożga |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, parter |
Sygnatura | VII U 1093/2023 |
Data | 10.12.2024 09:30 |
Przewodniczący | Małgorzata Jarząbek |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | I Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | I C 3284/2023 |
Data | 10.12.2024 09:20 |
Przewodniczący | Rafał Zgliński |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II C 3130/2023 |
Data | 10.12.2024 09:15 |
Przewodniczący | Emil Lewandowski |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | I Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | I C 743/2022 |
Data | 10.12.2024 09:00 |
Przewodniczący | Eliza Nowicka-Skowrońska |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 1473/2024 |
Data | 10.12.2024 09:00 |
Przewodniczący | Agnieszka Perehubka |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 663/2022 |
Data | 10.12.2024 09:00 |
Przewodniczący | Rafał Jasiński |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | IV Wydział Cywilny Odwoławczy |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | IV Ca 760/2024 |
Data | 10.12.2024 09:00 |
Przewodniczący | Beata Błaszczyk |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II C 2319/2022 |
Data | 10.12.2024 09:00 |
Przewodniczący | Kamila Paluszkiewicz-Brolska |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 104/2023 |
Data | 10.12.2024 09:00 |
Przewodniczący | Bartosz Grajek |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | I Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | I C 692/2021 |
Data | 10.12.2024 09:00 |
Przewodniczący | Agnieszka Gradowska-Okrój |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II C 1277/2024 |
Data | 10.12.2024 09:00 |
Przewodniczący | Adam Jaworski |