E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | V Wydział Karny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, Parter |
Sygnatura | V K 14/2024 |
Data | 05.11.2024 10:00 |
Przewodniczący | Piotr Gocławski |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | V Wydział Karny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | V K 78/2018 |
Data | 05.11.2024 10:00 |
Przewodniczący | Cezary Puławski |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 2305/2023 |
Data | 05.11.2024 10:00 |
Przewodniczący | Rafał Jasiński |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 722/2019 |
Data | 05.11.2024 10:00 |
Przewodniczący | Małgorzata Kamykowska |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | I Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | I C 726/2022 |
Data | 05.11.2024 10:00 |
Przewodniczący | Agnieszka Gradowska-Okrój |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | V Wydział Karny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | V K 101/2021 |
Data | 05.11.2024 10:00 |
Przewodniczący | Sławomir Bielecki |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 1612/2023 |
Data | 05.11.2024 09:50 |
Przewodniczący | Małgorzata Kamykowska |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 2340/2022 |
Data | 05.11.2024 09:45 |
Przewodniczący | Bartosz Grajek |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 3297/2024 |
Data | 05.11.2024 09:45 |
Przewodniczący | Agnieszka Perehubka |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 3181/2024 |
Data | 05.11.2024 09:45 |
Przewodniczący | Agnieszka Perehubka |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | V Wydział Karny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | V K 85/2019 |
Data | 05.11.2024 09:30 |
Przewodniczący | Ewa Grabowska |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | V Wydział Karny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | V K 346/2023 |
Data | 05.11.2024 09:30 |
Przewodniczący | Piotr Janiszewski |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II C 1137/2019 |
Data | 05.11.2024 09:30 |
Przewodniczący | Emil Lewandowski |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, parter |
Sygnatura | VII U 405/2023 |
Data | 05.11.2024 09:30 |
Przewodniczący | Małgorzata Jarząbek |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | I Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | I C 1582/2023 |
Data | 05.11.2024 09:30 |
Przewodniczący | Rafał Zgliński |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | I Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | I C 1746/2022 |
Data | 05.11.2024 09:15 |
Przewodniczący | Anna Pawłowska-Patro |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 3217/2022 |
Data | 05.11.2024 09:00 |
Przewodniczący | Rafał Jasiński |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II C 1512/2020 |
Data | 05.11.2024 09:00 |
Przewodniczący | Kamila Paluszkiewicz-Brolska |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 2206/2022 |
Data | 05.11.2024 09:00 |
Przewodniczący | Bartosz Grajek |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | I Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | I C 166/2022 |
Data | 05.11.2024 09:00 |
Przewodniczący | Agnieszka Gradowska-Okrój |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II C 430/2023 |
Data | 05.11.2024 09:00 |
Przewodniczący | Kamila Paluszkiewicz-Brolska |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II C 261/2019 |
Data | 05.11.2024 09:00 |
Przewodniczący | Kamila Paluszkiewicz-Brolska |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | I Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | I C 190/2023 |
Data | 05.11.2024 09:00 |
Przewodniczący | Eliza Nowicka-Skowrońska |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II C 1412/2024 |
Data | 05.11.2024 09:00 |
Przewodniczący | Adam Jaworski |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II C 1501/2021 |
Data | 05.11.2024 09:00 |
Przewodniczący | Adam Jaworski |