E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | V Wydział Karny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | V Kp 815/2024 |
Data | 03.10.2024 09:30 |
Przewodniczący | Katarzyna Religa |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | VIII Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych |
Miejsce rozprawy | ul.Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | VIII Kzw 423/2024 |
Data | 03.10.2024 09:30 |
Przewodniczący | Remigiusz Pawłowski |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | V Wydział Karny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | V K 293/2020 |
Data | 03.10.2024 09:30 |
Przewodniczący | Tomasz Kosiński |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | V Wydział Karny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa, I piętro |
Sygnatura | V K 58/2022 |
Data | 03.10.2024 09:30 |
Przewodniczący | Sławomir Bielecki |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | VI Wydział Karny Odwoławczy |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | VI Ka 379/2024 |
Data | 03.10.2024 09:30 |
Przewodniczący | Anna Zawadka |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | VI Wydział Karny Odwoławczy |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | VI Ka 1099/2023 |
Data | 03.10.2024 09:30 |
Przewodniczący | Ludmiła Tułaczko |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | IV Wydział Cywilny Odwoławczy |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | IV Ca 795/2024 |
Data | 03.10.2024 09:00 |
Przewodniczący | Magdalena Władzińska |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | I Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | I C 2726/2023 |
Data | 03.10.2024 09:00 |
Przewodniczący | Eliza Nowicka-Skowrońska |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II C 530/2020 |
Data | 03.10.2024 09:00 |
Przewodniczący | Kamila Paluszkiewicz-Brolska |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | I Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | I C 599/2023 |
Data | 03.10.2024 09:00 |
Przewodniczący | Agnieszka Gradowska-Okrój |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 2500/2024 |
Data | 03.10.2024 09:00 |
Przewodniczący | Agnieszka Perehubka |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II C 1694/2021 |
Data | 03.10.2024 09:00 |
Przewodniczący | Adam Jaworski |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II C 1360/2024 |
Data | 03.10.2024 09:00 |
Przewodniczący | Adam Jaworski |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II Ns 71/2023 |
Data | 03.10.2024 09:00 |
Przewodniczący | Piotr Rempoła |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 1891/2022 |
Data | 03.10.2024 09:00 |
Przewodniczący | Karol Kopcewicz |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II C 1261/2024 |
Data | 03.10.2024 08:30 |
Przewodniczący | Adam Jaworski |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 958/2020 |
Data | 03.10.2024 08:30 |
Przewodniczący | Rafał Jasiński |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | IV Wydział Cywilny Odwoławczy |
Sygnatura | IV S 210/2024 |
Data | 03.10.2024 00:00 |
Przewodniczący | Magdalena Władzińska |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | VIII Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych |
Miejsce rozprawy | ul.Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | VIII Kzw 439/2024 |
Data | 03.10.2024 00:00 |
Przewodniczący | Remigiusz Pawłowski |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | IV Wydział Cywilny Odwoławczy |
Sygnatura | IV Ca 919/2024 |
Data | 03.10.2024 00:00 |
Przewodniczący | Magdalena Władzińska |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | IV Wydział Cywilny Odwoławczy |
Sygnatura | IV Ca 776/2024 |
Data | 03.10.2024 00:00 |
Przewodniczący | Magdalena Władzińska |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | IV Wydział Cywilny Odwoławczy |
Sygnatura | IV Ca 2609/2023 |
Data | 03.10.2024 00:00 |
Przewodniczący | Natalia Piasta-Serafin |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | IV Wydział Cywilny Odwoławczy |
Sygnatura | IV Ca 2528/2023 |
Data | 03.10.2024 00:00 |
Przewodniczący | Natalia Piasta-Serafin |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | IV Wydział Cywilny Odwoławczy |
Sygnatura | IV Ca 2645/2023 |
Data | 03.10.2024 00:00 |
Przewodniczący | Natalia Piasta-Serafin |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | IV Wydział Cywilny Odwoławczy |
Sygnatura | IV Ca 2624/2023 |
Data | 03.10.2024 00:00 |
Przewodniczący | Natalia Piasta-Serafin |