E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 722/2021 |
Data | 31.10.2024 10:00 |
Przewodniczący | Małgorzata Kamykowska |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | I Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | I C 2332/2021 |
Data | 31.10.2024 09:30 |
Przewodniczący | Katarzyna Wilczyńska |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 2992/2022 |
Data | 31.10.2024 09:30 |
Przewodniczący | Małgorzata Kamykowska |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | VI Wydział Karny Odwoławczy |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | VI Ka 39/2023 |
Data | 31.10.2024 09:30 |
Przewodniczący | Sebastian Mazurkiewicz |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | VI Wydział Karny Odwoławczy |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | VI Ka 1449/2023 |
Data | 31.10.2024 09:30 |
Przewodniczący | Tomasz Morycz |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 541/2022 |
Data | 31.10.2024 09:00 |
Przewodniczący | Radosław Olszewski |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II C 1501/2021 |
Data | 31.10.2024 09:00 |
Przewodniczący | Adam Jaworski |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II C 1043/2022 |
Data | 31.10.2024 08:30 |
Przewodniczący | Katarzyna Sałaj-Alechno |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II C 2240/2022 |
Data | 30.10.2024 15:30 |
Przewodniczący | Sebastian Krawczyk |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 1392/2022 |
Data | 30.10.2024 15:15 |
Przewodniczący | Anna Nisiobędzka |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II C 2298/2022 |
Data | 30.10.2024 15:00 |
Przewodniczący | Sebastian Krawczyk |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 2980/2022 |
Data | 30.10.2024 14:45 |
Przewodniczący | Anna Nisiobędzka |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II C 1981/2023 |
Data | 30.10.2024 14:40 |
Przewodniczący | Hanna Wawrzyniak |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, parter |
Sygnatura | VII U 990/2023 |
Data | 30.10.2024 14:30 |
Przewodniczący | Renata Gąsior |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II C 2307/2022 |
Data | 30.10.2024 14:20 |
Przewodniczący | Sebastian Krawczyk |