E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | VIII Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych |
Miejsce rozprawy | ul.Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | VIII Kow 1857/2024 |
Data | 24.09.2024 10:00 |
Przewodniczący | Agnieszka Czemiel-Wołoś |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | I Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | I C 306/2020 |
Data | 24.09.2024 10:00 |
Przewodniczący | Agnieszka Gradowska-Okrój |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | V Wydział Karny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | V K 163/2024 |
Data | 24.09.2024 10:00 |
Przewodniczący | Beata Ziółkowska |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | VI Wydział Karny Odwoławczy |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | VI Ka 601/2024 |
Data | 24.09.2024 10:00 |
Przewodniczący | Agnieszka Ławryńczuk |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | V Wydział Karny |
Miejsce rozprawy | brak |
Sygnatura | V K 232/2019 |
Data | 24.09.2024 10:00 |
Przewodniczący | Ewa Grabowska |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 2444/2022 |
Data | 24.09.2024 09:50 |
Przewodniczący | Małgorzata Kamykowska |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 1746/2021 |
Data | 24.09.2024 09:40 |
Przewodniczący | Małgorzata Kamykowska |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III Ns 29/2024 |
Data | 24.09.2024 09:40 |
Przewodniczący | Błażej Domagała |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | IV Wydział Cywilny Odwoławczy |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | IV Ca 996/2024 |
Data | 24.09.2024 09:40 |
Przewodniczący | Mariusz Jabłoński |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Sygnatura | III C 1701/2024 |
Data | 24.09.2024 09:30 |
Przewodniczący | Kinga Kubuj |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | VI Wydział Karny Odwoławczy |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | VI Ka 597/2024 |
Data | 24.09.2024 09:30 |
Przewodniczący | Agnieszka Ławryńczuk |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | VI Wydział Karny Odwoławczy |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | VI Ka 986/2023 |
Data | 24.09.2024 09:30 |
Przewodniczący | Ludmiła Tułaczko |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | VI Wydział Karny Odwoławczy |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | VI Ka 1366/2023 |
Data | 24.09.2024 09:30 |
Przewodniczący | Michał Chojnowski |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | VI Wydział Karny Odwoławczy |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | VI Ka 473/2023 |
Data | 24.09.2024 09:30 |
Przewodniczący | Anna Zawadka |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | V Wydział Karny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | V K 233/2021 |
Data | 24.09.2024 09:30 |
Przewodniczący | Piotr Janiszewski |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 536/2024 |
Data | 24.09.2024 09:30 |
Przewodniczący | Agnieszka Perehubka |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | V Wydział Karny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | V K 6/2024 |
Data | 24.09.2024 09:30 |
Przewodniczący | Cezary Puławski |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, parter |
Sygnatura | VII P 39/2022 |
Data | 24.09.2024 09:30 |
Przewodniczący | Małgorzata Jarząbek |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II C 1302/2023 |
Data | 24.09.2024 09:15 |
Przewodniczący | Emil Lewandowski |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III Ns 20/2023 |
Data | 24.09.2024 09:10 |
Przewodniczący | Błażej Domagała |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II C 1655/2021 |
Data | 24.09.2024 09:00 |
Przewodniczący | Małgorzata Dubinowicz-Motyk |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II C 784/2019 |
Data | 24.09.2024 09:00 |
Przewodniczący | Kamila Paluszkiewicz-Brolska |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | I Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | I C 1935/2022 |
Data | 24.09.2024 09:00 |
Przewodniczący | Agnieszka Gradowska-Okrój |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | I Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | I C 1195/2023 |
Data | 24.09.2024 09:00 |
Przewodniczący | Rafał Zgliński |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 1349/2022 |
Data | 24.09.2024 09:00 |
Przewodniczący | Rafał Jasiński |