E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | VI Wydział Karny Odwoławczy |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | VI Ka 925/2024 |
Data | 01.10.2024 12:30 |
Przewodniczący | Anna Kalbarczyk |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II C 1350/2024 |
Data | 01.10.2024 12:30 |
Przewodniczący | Adam Jaworski |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II C 1888/2021 |
Data | 01.10.2024 12:30 |
Przewodniczący | Małgorzata Dubinowicz-Motyk |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 529/2023 |
Data | 01.10.2024 12:30 |
Przewodniczący | Bartosz Grajek |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | I Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | I C 179/2023 |
Data | 01.10.2024 12:30 |
Przewodniczący | Agnieszka Gradowska-Okrój |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 821/2021 |
Data | 01.10.2024 12:00 |
Przewodniczący | Rafał Jasiński |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, parter |
Sygnatura | VII U 119/2022 |
Data | 01.10.2024 12:00 |
Przewodniczący | Małgorzata Jarząbek |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 346/2021 |
Data | 01.10.2024 12:00 |
Przewodniczący | Rafał Jasiński |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 1375/2023 |
Data | 01.10.2024 12:00 |
Przewodniczący | Błażej Domagała |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | IV Wydział Cywilny Odwoławczy |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | IV Ca 2718/2023 |
Data | 01.10.2024 12:00 |
Przewodniczący | Małgorzata Truskolaska-Żuczek |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | V Wydział Karny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | V K 184/2022 |
Data | 01.10.2024 12:00 |
Przewodniczący | Piotr Janiszewski |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | VI Wydział Karny Odwoławczy |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | VI Ka 562/2024 |
Data | 01.10.2024 12:00 |
Przewodniczący | Małgorzata Nowak - Januchta |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | VI Wydział Karny Odwoławczy |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | VI Ka 769/2023 |
Data | 01.10.2024 11:30 |
Przewodniczący | Anna Zawadka |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 2556/2023 |
Data | 01.10.2024 11:30 |
Przewodniczący | Agnieszka Perehubka |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II C 401/2023 |
Data | 01.10.2024 11:00 |
Przewodniczący | Małgorzata Dubinowicz-Motyk |