E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | VIII Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych |
Miejsce rozprawy | ul.Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | VIII Kow 1305/2024 |
Data | 16.09.2024 10:10 |
Przewodniczący | Remigiusz Pawłowski |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 3534/2023 |
Data | 16.09.2024 10:00 |
Przewodniczący | Konrad Gradek |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | V Wydział Karny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | V K 130/2023 |
Data | 16.09.2024 10:00 |
Przewodniczący | Beata Ziółkowska |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | I Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | I C 2470/2023 |
Data | 16.09.2024 10:00 |
Przewodniczący | Piotr Mroczek |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | V Wydział Karny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | V K 159/2015 |
Data | 16.09.2024 10:00 |
Przewodniczący | Joanna Zaremba |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 1930/2023 |
Data | 16.09.2024 10:00 |
Przewodniczący | Anna Nisiobędzka |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | VIII Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych |
Miejsce rozprawy | ul.Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | VIII Kow 1585/2024 |
Data | 16.09.2024 09:50 |
Przewodniczący | Remigiusz Pawłowski |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | VI Wydział Karny Odwoławczy |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | VI Ka 756/2024 |
Data | 16.09.2024 09:30 |
Przewodniczący | Agnieszka Maszner |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | VI Wydział Karny Odwoławczy |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | VI Ka 1505/2023 |
Data | 16.09.2024 09:30 |
Przewodniczący | Ludmiła Tułaczko |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | V Wydział Karny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | V K 285/2022 |
Data | 16.09.2024 09:30 |
Przewodniczący | Piotr Gocławski |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | VIII Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych |
Miejsce rozprawy | ul.Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | VIII Kow 1649/2024 |
Data | 16.09.2024 09:30 |
Przewodniczący | Remigiusz Pawłowski |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | V Wydział Karny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | V K 68/2021 |
Data | 16.09.2024 09:30 |
Przewodniczący | Cezary Puławski |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II C 1596/2022 |
Data | 16.09.2024 09:15 |
Przewodniczący | Hanna Wawrzyniak |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 1054/2024 |
Data | 16.09.2024 09:00 |
Przewodniczący | Anna Nisiobędzka |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | I Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | I Ns 70/2023 |
Data | 16.09.2024 09:00 |
Przewodniczący | Mariusz Metera |