E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | VIII Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych |
Miejsce rozprawy | ul.Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | VIII Kzw 232/2024 |
Data | 29.07.2024 10:45 |
Przewodniczący | Remigiusz Pawłowski |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, parter |
Sygnatura | VII U 132/2024 |
Data | 29.07.2024 10:30 |
Przewodniczący | Małgorzata Kosicka |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | I Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | I C 1665/2023 |
Data | 29.07.2024 10:30 |
Przewodniczący | Mariusz Metera |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | VIII Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych |
Miejsce rozprawy | ul.Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | VIII Kzw 300/2024 |
Data | 29.07.2024 10:30 |
Przewodniczący | Remigiusz Pawłowski |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 1655/2022 |
Data | 29.07.2024 10:30 |
Przewodniczący | Anna Nisiobędzka |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | VI Wydział Karny Odwoławczy |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | VI Ka 617/2023 |
Data | 29.07.2024 10:15 |
Przewodniczący | Justyna Dołhy |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | VIII Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych |
Miejsce rozprawy | ul.Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | VIII Kzw 296/2024 |
Data | 29.07.2024 10:15 |
Przewodniczący | Remigiusz Pawłowski |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | V Wydział Karny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | V K 50/2024 |
Data | 29.07.2024 10:00 |
Przewodniczący | Marek Dobrasiewicz |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | V Wydział Karny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | V K 121/2024 |
Data | 29.07.2024 10:00 |
Przewodniczący | Ewa Grabowska |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | VIII Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych |
Miejsce rozprawy | ul.Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | VIII Kzw 280/2024 |
Data | 29.07.2024 10:00 |
Przewodniczący | Remigiusz Pawłowski |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | I Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | I C 1339/2022 |
Data | 29.07.2024 10:00 |
Przewodniczący | Marek Grodzki |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 1397/2022 |
Data | 29.07.2024 09:50 |
Przewodniczący | Anna Nisiobędzka |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 2640/2022 |
Data | 29.07.2024 09:50 |
Przewodniczący | Anna Nisiobędzka |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | V Wydział Karny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | V Kp 828/2024 |
Data | 29.07.2024 09:45 |
Przewodniczący | Marek Dobrasiewicz |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | VIII Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych |
Miejsce rozprawy | ul.Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | VIII Kzw 272/2024 |
Data | 29.07.2024 09:45 |
Przewodniczący | Remigiusz Pawłowski |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, parter |
Sygnatura | VII U 120/2024 |
Data | 29.07.2024 09:30 |
Przewodniczący | Małgorzata Kosicka |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | VIII Wydział Penitencjarny i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych |
Miejsce rozprawy | ul.Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | VIII Kzw 268/2024 |
Data | 29.07.2024 09:30 |
Przewodniczący | Remigiusz Pawłowski |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | V Wydział Karny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | V K 333/2021 |
Data | 29.07.2024 09:30 |
Przewodniczący | Piotr Janiszewski |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | VI Wydział Karny Odwoławczy |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | VI Ka 620/2023 |
Data | 29.07.2024 09:30 |
Przewodniczący | Justyna Dołhy |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | V Wydział Karny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | V Kp 820/2024 |
Data | 29.07.2024 09:30 |
Przewodniczący | Ewa Grabowska |