E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | I Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | I C 464/2024 |
Data | 20.11.2024 09:00 |
Przewodniczący | Piotr Mroczek |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 1350/2022 |
Data | 20.11.2024 09:00 |
Przewodniczący | Konrad Gradek |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 2321/2023 |
Data | 20.11.2024 09:00 |
Przewodniczący | Błażej Domagała |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II C 1338/2023 |
Data | 20.11.2024 08:30 |
Przewodniczący | Sylwia Hajnrych |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | IV Wydział Cywilny Odwoławczy |
Sygnatura | IV Ca 1334/2023 |
Data | 20.11.2024 00:00 |
Przewodniczący | Iwona Podsiadła |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | IV Wydział Cywilny Odwoławczy |
Sygnatura | IV Ca 970/2023 |
Data | 20.11.2024 00:00 |
Przewodniczący | Iwona Podsiadła |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | I Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | I C 3712/2023 |
Data | 19.11.2024 15:30 |
Przewodniczący | Eliza Nowicka-Skowrońska |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | I Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | I C 234/2024 |
Data | 19.11.2024 15:15 |
Przewodniczący | Eliza Nowicka-Skowrońska |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II C 1559/2024 |
Data | 19.11.2024 15:00 |
Przewodniczący | Adam Jaworski |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II C 2335/2023 |
Data | 19.11.2024 15:00 |
Przewodniczący | Małgorzata Dubinowicz-Motyk |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II C 563/2023 |
Data | 19.11.2024 15:00 |
Przewodniczący | Emil Lewandowski |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | I Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | I C 3011/2023 |
Data | 19.11.2024 14:50 |
Przewodniczący | Agnieszka Gradowska-Okrój |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II C 3430/2023 |
Data | 19.11.2024 14:30 |
Przewodniczący | Kamila Paluszkiewicz-Brolska |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II C 1233/2024 |
Data | 19.11.2024 14:30 |
Przewodniczący | Adam Jaworski |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | I Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | I C 3989/2023 |
Data | 19.11.2024 14:30 |
Przewodniczący | Eliza Nowicka-Skowrońska |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 2725/2024 |
Data | 19.11.2024 14:30 |
Przewodniczący | Agnieszka Perehubka |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II C 2648/2023 |
Data | 19.11.2024 14:15 |
Przewodniczący | Małgorzata Dubinowicz-Motyk |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II C 2394/2022 |
Data | 19.11.2024 14:10 |
Przewodniczący | Emil Lewandowski |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | I Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | I C 2793/2023 |
Data | 19.11.2024 14:05 |
Przewodniczący | Rafał Zgliński |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 2720/2024 |
Data | 19.11.2024 14:00 |
Przewodniczący | Agnieszka Perehubka |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, parter |
Sygnatura | VII U 241/2023 |
Data | 19.11.2024 14:00 |
Przewodniczący | Małgorzata Jarząbek |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | I Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | I C 1401/2022 |
Data | 19.11.2024 14:00 |
Przewodniczący | Agnieszka Gradowska-Okrój |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II C 1383/2024 |
Data | 19.11.2024 14:00 |
Przewodniczący | Adam Jaworski |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | I Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | I C 1035/2023 |
Data | 19.11.2024 13:50 |
Przewodniczący | Rafał Zgliński |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | I Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | I C 1314/2023 |
Data | 19.11.2024 13:40 |
Przewodniczący | Rafał Zgliński |