E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II C 1161/2024 |
Data | 19.11.2024 13:30 |
Przewodniczący | Małgorzata Dubinowicz-Motyk |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 2715/2024 |
Data | 19.11.2024 13:30 |
Przewodniczący | Agnieszka Perehubka |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | VI Wydział Karny Odwoławczy |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | VI Ka 170/2023 |
Data | 19.11.2024 13:30 |
Przewodniczący | Michał Chojnowski |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II C 2304/2022 |
Data | 19.11.2024 13:30 |
Przewodniczący | Emil Lewandowski |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II C 1775/2023 |
Data | 19.11.2024 13:30 |
Przewodniczący | Kamila Paluszkiewicz-Brolska |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, parter |
Sygnatura | VII U 217/2021 |
Data | 19.11.2024 13:15 |
Przewodniczący | Małgorzata Jarząbek |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | I Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | I C 1437/2022 |
Data | 19.11.2024 13:00 |
Przewodniczący | Agnieszka Gradowska-Okrój |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | I Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | I C 2980/2023 |
Data | 19.11.2024 13:00 |
Przewodniczący | Rafał Zgliński |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II C 1712/2023 |
Data | 19.11.2024 13:00 |
Przewodniczący | Kamila Paluszkiewicz-Brolska |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 31/2019 |
Data | 19.11.2024 13:00 |
Przewodniczący | Małgorzata Kamykowska |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 2920/2022 |
Data | 19.11.2024 12:45 |
Przewodniczący | Bartosz Grajek |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | I Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | I C 3200/2023 |
Data | 19.11.2024 12:40 |
Przewodniczący | Agnieszka Gradowska-Okrój |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 918/2021 |
Data | 19.11.2024 12:30 |
Przewodniczący | Małgorzata Kamykowska |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, parter |
Sygnatura | VII U 577/2021 |
Data | 19.11.2024 12:30 |
Przewodniczący | Małgorzata Jarząbek |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 2703/2024 |
Data | 19.11.2024 12:30 |
Przewodniczący | Agnieszka Perehubka |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II C 1363/2023 |
Data | 19.11.2024 12:30 |
Przewodniczący | Małgorzata Dubinowicz-Motyk |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 1594/2020 |
Data | 19.11.2024 12:00 |
Przewodniczący | Rafał Jasiński |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | I Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | I C 1/2023 |
Data | 19.11.2024 12:00 |
Przewodniczący | Agnieszka Gradowska-Okrój |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 2727/2024 |
Data | 19.11.2024 12:00 |
Przewodniczący | Agnieszka Perehubka |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | IV Wydział Cywilny Odwoławczy |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | IV Ca 1475/2023 |
Data | 19.11.2024 12:00 |
Przewodniczący | Małgorzata Truskolaska-Żuczek |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 2489/2023 |
Data | 19.11.2024 12:00 |
Przewodniczący | Małgorzata Kamykowska |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | I Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | I C 564/2020 |
Data | 19.11.2024 12:00 |
Przewodniczący | Agnieszka Gradowska-Okrój |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 2906/2022 |
Data | 19.11.2024 11:45 |
Przewodniczący | Bartosz Grajek |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 850/2024 |
Data | 19.11.2024 11:30 |
Przewodniczący | Agnieszka Perehubka |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II C 2376/2022 |
Data | 19.11.2024 11:30 |
Przewodniczący | Kamila Paluszkiewicz-Brolska |