E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II C 2187/2022 |
Data | 07.11.2024 09:30 |
Przewodniczący | Katarzyna Sałaj-Alechno |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | I Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | I C 1522/2020 |
Data | 07.11.2024 09:15 |
Przewodniczący | Anna Pawłowska-Patro |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | IV Wydział Cywilny Odwoławczy |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | IV Ca 71/2024 |
Data | 07.11.2024 09:00 |
Przewodniczący | Anna Wrembel-Woźniak |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 500/2021 |
Data | 07.11.2024 09:00 |
Przewodniczący | Karol Kopcewicz |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | I Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | I C 236/2023 |
Data | 07.11.2024 09:00 |
Przewodniczący | Eliza Nowicka-Skowrońska |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II C 255/2022 |
Data | 07.11.2024 09:00 |
Przewodniczący | Adam Jaworski |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | I Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | I C 534/2020 |
Data | 07.11.2024 09:00 |
Przewodniczący | Agnieszka Gradowska-Okrój |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II C 2601/2022 |
Data | 07.11.2024 09:00 |
Przewodniczący | Kamila Paluszkiewicz-Brolska |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II C 948/2022 |
Data | 07.11.2024 09:00 |
Przewodniczący | Piotr Rempoła |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 2656/2024 |
Data | 07.11.2024 09:00 |
Przewodniczący | Agnieszka Perehubka |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 3145/2022 |
Data | 07.11.2024 09:00 |
Przewodniczący | Rafał Jasiński |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II C 2058/2022 |
Data | 07.11.2024 08:45 |
Przewodniczący | Kamila Paluszkiewicz-Brolska |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II C 1578/2022 |
Data | 07.11.2024 08:30 |
Przewodniczący | Katarzyna Sałaj-Alechno |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II C 397/2019 |
Data | 07.11.2024 08:30 |
Przewodniczący | Katarzyna Sałaj-Alechno |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | IV Wydział Cywilny Odwoławczy |
Sygnatura | IV Ca 2238/2023 |
Data | 07.11.2024 00:00 |
Przewodniczący | Anna Wrembel-Woźniak |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | IV Wydział Cywilny Odwoławczy |
Sygnatura | IV Ca 2419/2023 |
Data | 07.11.2024 00:00 |
Przewodniczący | Anna Wrembel-Woźniak |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | IV Wydział Cywilny Odwoławczy |
Sygnatura | IV Ca 110/2024 |
Data | 07.11.2024 00:00 |
Przewodniczący | Natalia Piasta-Serafin |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | IV Wydział Cywilny Odwoławczy |
Sygnatura | IV Ca 246/2024 |
Data | 07.11.2024 00:00 |
Przewodniczący | Natalia Piasta-Serafin |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 501/2022 |
Data | 06.11.2024 15:30 |
Przewodniczący | Anna Nisiobędzka |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | I Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | I C 3518/2023 |
Data | 06.11.2024 15:30 |
Przewodniczący | Ewa Harasimiuk |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II C 2599/2022 |
Data | 06.11.2024 15:10 |
Przewodniczący | Sebastian Krawczyk |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, parter |
Sygnatura | VII U 1765/2023 |
Data | 06.11.2024 15:00 |
Przewodniczący | Przemysław Chrzanowski |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 1637/2021 |
Data | 06.11.2024 15:00 |
Przewodniczący | Błażej Domagała |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 3150/2022 |
Data | 06.11.2024 15:00 |
Przewodniczący | Anna Nisiobędzka |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, parter |
Sygnatura | VII Pa 84/2023 |
Data | 06.11.2024 14:45 |
Przewodniczący | Agnieszka Stachurska |