E-Wokanda
- Format daty w polu "Data publikacji od" jest nieprawidłowy
- Format daty w polu "Data publikacji do" jest nieprawidłowy
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, parter |
Sygnatura | VII Pa 82/2023 |
Data | 06.11.2024 14:45 |
Przewodniczący | Agnieszka Stachurska |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II C 2572/2023 |
Data | 06.11.2024 14:45 |
Przewodniczący | Anna Szymańska-Grodzka |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 791/2024 |
Data | 06.11.2024 14:45 |
Przewodniczący | Agnieszka Tulczyńska-Ożga |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, parter |
Sygnatura | VII U 1133/2023 |
Data | 06.11.2024 14:30 |
Przewodniczący | Renata Gąsior |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | I Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | I C 390/2020 |
Data | 06.11.2024 14:30 |
Przewodniczący | Ewa Harasimiuk |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | I Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | I C 1732/2023 |
Data | 06.11.2024 14:20 |
Przewodniczący | Mariusz Metera |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II C 998/2023 |
Data | 06.11.2024 14:10 |
Przewodniczący | Sylwia Hajnrych |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II C 688/2023 |
Data | 06.11.2024 14:10 |
Przewodniczący | Sylwia Hajnrych |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II C 2406/2022 |
Data | 06.11.2024 14:10 |
Przewodniczący | Sebastian Krawczyk |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, parter |
Sygnatura | VII U 1415/2023 |
Data | 06.11.2024 14:00 |
Przewodniczący | Renata Gąsior |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | I Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | I C 1614/2022 |
Data | 06.11.2024 14:00 |
Przewodniczący | Marek Grodzki |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 1170/2023 |
Data | 06.11.2024 14:00 |
Przewodniczący | Agnieszka Tulczyńska-Ożga |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 1226/2024 |
Data | 06.11.2024 13:45 |
Przewodniczący | Agnieszka Tulczyńska-Ożga |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II C 965/2024 |
Data | 06.11.2024 13:45 |
Przewodniczący | Anna Szymańska-Grodzka |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | I Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | I C 1966/2023 |
Data | 06.11.2024 13:40 |
Przewodniczący | Mariusz Metera |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 1656/2023 |
Data | 06.11.2024 13:30 |
Przewodniczący | Agnieszka Tulczyńska-Ożga |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II C 566/2023 |
Data | 06.11.2024 13:30 |
Przewodniczący | Hanna Wawrzyniak |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II C 2425/2022 |
Data | 06.11.2024 13:20 |
Przewodniczący | Sebastian Krawczyk |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, parter |
Sygnatura | VII U 1587/2023 |
Data | 06.11.2024 13:15 |
Przewodniczący | Agnieszka Stachurska |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II C 719/2023 |
Data | 06.11.2024 13:10 |
Przewodniczący | Sylwia Hajnrych |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | III Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | III C 686/2023 |
Data | 06.11.2024 13:00 |
Przewodniczący | Błażej Domagała |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | I Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | I C 1968/2023 |
Data | 06.11.2024 13:00 |
Przewodniczący | Mariusz Metera |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | I Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, I piętro |
Sygnatura | I C 1500/2023 |
Data | 06.11.2024 13:00 |
Przewodniczący | Marek Grodzki |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II C 468/2023 |
Data | 06.11.2024 13:00 |
Przewodniczący | Anna Szymańska-Grodzka |
Instytucja | Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie |
---|---|
Wydział | II Wydział Cywilny |
Miejsce rozprawy | ul. Poligonowa 3, II piętro |
Sygnatura | II C 2614/2022 |
Data | 06.11.2024 12:40 |
Przewodniczący | Sebastian Krawczyk |